Өз мансабыңды жасауға мүмкіндіктер іздеп жүрсің бе?

COMMERCIAL UNIQUE PROGRAM - бұл Филип Моррис Қазақстанның өткізу (сату) бөліміндегі сенің өз әлеуетіңді ашып, шынайы бизнес жобаларында жұмыс істеу арқылы тәжірибелік дағдылар алып, кәсіпқойлар командасында жұмыс істеудің бірегей мүмкіндігін пайдаланып алуға көмектесетін ерекше бағдарлама:

• Жазғы кезеңге арналған 3 айлық бағдарлама + оқумен қатар қолдану мүмкіндігі
  • Тәлімгерлік жобалар
  • Сенің дамуыңа үлес
  • 3 айлық бағдарламаны сәтті аяқтағаннан кейін бір жылдық келісімшартты жасасу мүмкіндігі

Басшы санатына дейін өсу мүмкіндігі Егер сен ізденімпаз, ынтаға толы болып, өз күшіңе сенсең, креативті, батыл болсаң, және егер сен:

• Бакалавриаттың 4 курс студенті немесе магистратураның 1 курс студенті болсаң
  • Сату (өткізу) бөлімінің жобаларында жұмыс істеп, тәжірибе алуға қызықсаң
  • Microsoft Office қолданбалы бағдарламалары дестесімен жұмыс істей алсаң
  • 2020 жылдың 1 тамызынан 1 қарашасына дейін толық жұмыс күніне шығуға дайын болсаң

Өтінімдерді қабылдау 2020 жылдың 17 мамырына дейін мына электрондық мекенжайға жүзеге асырылады: CommercialUP.PMK@pmi.com. COMMERCIAL UNIQUE PROGRAM бағдарламасы туралы егжей-тегжейлі ақпаратты Сіз +7 701-794-44-94 нөмірі бойынша ала аласыз.

КГУ