string(26) "2024-06-30 22:26:59.000000"

Эразмус+ бойынша жобалар бейнероликтерінің көрмесі

Бұл онлайн-көрме сіздердің назарларыңызға ERASMUS + бағдарламасының ӘШҚҚ жобаларының әсеріне арналған бейнероликтерді ұсынады. Әрбір келуші А.Байтұрсынов атындағы КРУ мен Орталық Азияның басқа да алдыңғы қатарлы жоғары оқу орындарын қабылдауға мүмкіндігі бар ЕО-ның озық тәжірибесі туралы көбірек біле алады.

ERASMUS + - бұл Еуропалық Одақтың білім беру, Кәсіптік оқыту, жастар саясаты мен спорт жүйесін жаңғыртуға және тұрақты дамытуға бағытталған бағдарламасы. Ол Еуропа елдері арасында (Бағдарлама елдері деп аталатын), сондай-ақ Еуропа елдері мен бүкіл әлем бойынша серіктес елдер арасында барлық осы салалардағы ынтымақтастық үшін қаржылық мүмкіндіктер береді.

>Бағдарлама туралы толығырақ<

Мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін қызметтерді дамыту DECIDE

Орталық Азия университеттеріндегі есептеу лингвистика бағытындағы пәнаралық магистратура бағдарламасын ашу CLASS

Білімді үнемдеу және өмір бойы білім алу мақсатында ақпараттық сауаттылықты дамыту DIREKT

Математикалық инжиниринг бойынша магистрлік бағдарлама және есептік орталықтар жасау ECCUM

Ескертпе: жобалар Еуропалық комиссияның қолдауымен қаржыландырылады. Аталған көрменің мазмұны әріптес-университеттердің жауапкершілігінің мәні болып табылады және Еуропалық Комиссияның көзқарасын білдірмейді.