string(26) "2024-07-27 09:28:03.000000"

Құрметті әріптестер! В.Двуреченский атындағы ауыл шаруашылығы институтының биология, экология және химия кафедрасы  2023 жылғы 17 наурызда  профессор, б.ғ.д., Қазақстан Республикасының көрнекті ғалымдары мемлекеттік стипендиясының лауреаты Лидия Яковлевна Курочкинаны еске алуға арналған «Биологиялық ресурстарды қорғау және пайдалану және шөлейттенуге қарсы күрес жөніндегі зерттеулер саласындағы үрдістерге шолу» атты студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізеді.

Мақаланы тегін жариялау.

Конференция жұмысына қатысу үшін 2023 жылғы 10 наурызға дейін ұйымдастыру комитетіне мақаланың мәтінін Е-mail: exp14@bk мекенжайы бойынша жіберу қажет.

Ақпараттық хат