string(26) "2024-07-17 19:23:45.000000"

Ардагерлермен кездесу

Әдістемелік инновациялар панорамасы аясында Ветеринариялық медицина кафедрасының педагогикалық еңбек ардагері, тәжірибелі ветеринар дәрігері, ветеринария ғылымдарының кандидаты, профессор Любовь Кулаковамен кездесу өткізді.

Любовь Степановна университетте 25 жылдан астам уақыт жұмыс істейді, ол ҚӨУ-де оқытушылық және ғылыми жұмысты «ветеринарлық клиникада» практикалық қызметпен ұштастырады.

Оның басшылығымен ондаған дипломдық жұмыстар, 8 магистрлік жұмыс және «Ветеринариялық медицина» мамандығы бойынша бір докторлық жұмыс қорғалды. Оның шәкірттері Қазақстанда, Ресейде, Германияда табысты еңбек етуде.

Любовь Степановна – жоғары білікті маман, кәсіби педагог-ғалым. Студенттермен кездесу кезінде ол өзі туралы, ветеринарлық клиникада ветеринарлық дәрігер, медициналық-санитарлық бөлімнің зертханашысы ретінде жұмыс тәжірибесімен бөлісті.

Мұндай кездесулер білім алушы ұрпақтың бойына патриотизм сезімін қалыптастыруға, еңбекке құндылыққа баулуға, аға буын өкілдеріне құрмет сезімін арттыруға, мамандыққа саналы көзқарасты қалыптастырады