string(26) "2024-07-17 21:39:23.000000"

Тәуелсіздік күніне арналған Квиз

Тәуелсіздік күніне орай 6в03201-Журналистика білім беру бағдарламасының 1 курс студенттері журналистика және коммуникациялық менеджмент кафедрасының барлық студенттеріне онлайн-квиз өткізді, сол арқылы әріптестерінің «Қазақ журналистикасының тарихы» курсынан қаншалықты жақсы білім алғандарын тексерді.

Квиз Kahoot қосымшасының көмегімен жүзеге асырылды, мұнда білімнен бөлек жылдамдық пен жақсы интернет байланысы қажет. Іс-шараға мүмкіндігінше көп қатысушылар қатысуы үшін квизді ұйымдастырушылар оны онлайн форматқа көшірді. Бірінші орынды 23-511-10 тобының командасы иеленді, ал ең жылдам әрі ақылды қатысушы студент Жанар Нұрмаханбетова болды.

Қазақстанның тұрақты болашағын дамыту үшін тарихты есте сақтау ғана емес, оның ерекшеліктерін білу және оның салдарын қайта қарау қажет. Квиз қатысушылары Қазақстандағы журналистика тарихын жақсы білетіндіктерін көрсетті және сонымен бірге алдағы сессия алдында миларын жаттықтырды.