string(26) "2024-07-18 10:22:32.000000"

ҚӨУ-нің СТУДЕНТТЕРІНЕ АРНАЛҒАН АРНАЙЫ НОМИНАЦИЯ!

Журналистика және коммуникациялық менеджмент кафедрасының 4 курс студенттері Екатерина Байняшева, Владимир Лакамов және Әйгерім Кужанова 23-25 қараша аралығында Санкт-Петербургте өткен Humani Future халықаралық әлеуметтік журналистика фестивалінде арнайы номинацияда жеңіске жетті.

Ахмет Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ студенттері Қостанайлық белсенді және блогер Никита Журавлев туралы «Дөңгелектерде серуендеу» деректі фильмін түсірді, ол әлеуметтік желілерде инклюзия мәселелерін белсенді түрде жариялады.

Балалардың фильмі 50 жұмыстың ішінен «Деректі кино» номинациясы бойынша іріктеуден өтіп, үздік ондыққа кірді. Біздің студенттер «ерекше көзқарас» арнайы номинациясында атап өтілді және ерекше қажеттіліктері бар балаларға көмек көрсетумен айналысатын «перспективалар» қоғамдық қорының сыйлығына ие болды.

Айта кетейік, фестивальге Ресей мен Беларусьтен 10 номинация бойынша 500-ден астам жұмыс жіберілді, ал қостанайлықтар халықаралық студенттік іс-шарада елімізді таныстырған жалғыз адамдар болды.

Студенттерімізге жаңа жобаларда сәттілік пен жеңіс тілейміз!