string(26) "2024-07-17 19:28:58.000000"

Тәжірибелі маманның кеңестері

Экономика және қаржы кафедрасында Freedom broker аймақтық директоры Рүстем Какенов профессор-оқытушылар құрамы мен білім алушылармен кездесу өтті. Іс-шараның басты тақырыбы – «Қазақстан қор биржасы және оның даму перспективалары».

Рүстем Кәкенов биржаның, Қазақстандағы қолданыстағы биржалардың тағайындалуына қатысты, олардың сенімділігі туралы ақпаратты жария етті. Сондай-ақ, биржалар қандай табыс табуға болатынын, акцияларды қайда және қалай сатып алу керектігін атап өтті.

Білім алушылар эксклюзивті ақпарат алып, KASE Қазақстандық қор биржасының бірегей мүмкіндіктерімен танысты. Сондай-ақ нарықта ұсынылған компаниялардың қаржы құралдарымен егжей-тегжейлі танысты.

Интерактивті түрде өткен кездесуде студенттер белсенді түрде сұрақтар қойып, тәжірибелі маманнан жауап алды.