string(26) "2024-07-17 23:21:01.000000"

REALITY АРТ-ПРАКТИКУМЫ

Практикалық психология орталығы және әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің психология кафедрасы 10 қазанда атап өтілетін Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне арналған Reality арт-практикумын өткізді.

Бас ғимарат холанда және қысқы бақта болашақ психологтар барлық студенттер мен жиналған қызметкерлерге психологиялық кеңес берді.

Reality art practicum кезінде студенттер заманауи арт-терапия әдістерін қолданды: изотерапия, құм терапиясы, метафоралық ассоциативті карталар арқылы кеңес беру, нейрография, проективті әдістер, саз және пластилин терапиясы және орналасу.

Іс - шараның негізгі мақсаты-жастардың психологтың және жалпы психологияның практикалық қызметіне оң көзқарасын дамыту, студенттерге әртүрлі сұрақтар мен мәселелер бойынша қарқынды психологиялық көмек көрсету. Жасыратыны жоқ, соңғы кездері психикалық денсаулық проблемасына, әсіресе оны нығайту және психикалық бұзылулардың алдын алу әдістеріне көп көңіл бөлінуде.

Жыл сайын психикалық денсаулық күні, практикалық психология орталығы студенттерге арнап өзекті мәселелер бойынша дәрістер, ашық есік күндерін өткізеді.