string(26) "2024-07-17 21:15:46.000000"

«ҚӨУ ЖОБАСЫ» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ НОМАД ЛИГАСЫНДА»

5-11 ақпан аралығында жайдарман ойындары бойынша университет құрамасы Астанада өткен Жайдарман және «Маусымашар - 2024» лигасының ашылуына қатысты.

Жыл сайын «Жайдарман» Қазақстанның түкпір-түкпірінен мыңдаған жастарды жаңа маусымға іріктеу үшін жинайды, бұл ұйымдастырушылардың пікірінше, өткен жылғы жайдарман 20 жасқа толған сәтті өткізілген ойындармен, сондай-ақ ойын-сауық қазақ тіліндегі контент деңгейін арттыратын жаңа жобалардың басталуымен байланыстырылады.

«Саналы маусым» қамқорлығымен өтетін осы маусымда 275 команда қатысады, оның 13-і Қостанай облысының атынан.

Қатысушылар арасында Сырым Есенгелді жетекшілігімен «ҚӨУ жобасы» А.Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-нің құрамасы да бар. Оның қатарына Сабина Юлдашова (құрама капитаны), Сағыныш Егенберліқызы, Нұрила Асенбаева кірді. Барлық тіркеуден, ойындардың ашылу рәсімінен және редакциялық түзетулерден өткеннен кейін  «ҚӨУ жобасы» үлкен сахнада өз өнерін көрсетті, онда гала – концертте «Номад» Республикалық лигасына жолдама алды.

Жайдарман ойындарының төрағасы Есен Елеукеннің атынан университет басшылығына алғыс хат жолданды. Өз кезегінде «ҚӨУ жобасы» Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университетінің ректоры Сейтбек Қуанышбаевқа, жастар саясаты басқармасына және студенттік Парламентке қолдау көрсеткені үшін алғысын білдіреді.

Ал біз командаға алдағы маусымда сәттілік тілейміз. Үздіксіз әзіл-қалжың легі шығармашылық жастарға алдағы маусымға қуат береді деп сенеміз.