string(26) "2024-10-06 17:23:53.000000"

«Ауладағы күз»

Baitursynuly University ерекше білім беру қажеттіліктері бар студенттер үшін ерекше күзгі мереке "Золотой фазан" демалыс базасында өтті. Студенттер байқауларға қатысып, ән шырқады, өлең оқыды және, әрине, көп сөйлесті.

«Ауладағы күз» мәдени-демалыс кешін AIA грантты жобасы аясында «Мүмкіндігі шектеулі студенттер: құқықтық қорғау және еңбек нарығындағы бәсекеге қабілеттілікті арттыру» өткізді.

Іс-шараның бастамашысы ҚӨУ журналистика магистрі Виталий РУДНЕВ болды. Ұсынысты Инклюзивті білім беру орталығы және университеттің психология кафедрасы қолдады.

Шақырылған қонақтар арасында ерекше білім беру мүмкіндіктері бар студенттермен қатар, волонтерлер және Трнава университетінің (Словакия) PhD докторы Andrea Letašiová да болды.

Ұйымдастырушылар мен қатысушылардың тарапынан қолдау мен назар аударуды сездім, - 4-курс студенті Екатерина ПРОБАЛОВА өз әсерлерімен бөлісті. - Байқаулар ерекше есте қалды, онда біз талантымызды көрсетіп қана қоймай, жағымды эмоциялар алдық. Мұндай кездесулер бізге студенттік өмірге толық қатысуға көмектеседі. Бұл мүмкіндік үшін рахмет!