string(26) "2024-07-18 10:18:20.000000"

ОБЛЫСТЫҚ ПІКІРСАЙЫС ТУРНИРІ

Пікірсайыс қозғалысын жандандыру бастамасы аясында еліміздің мектептерінде, колледждерінде және жоғары оқу орындарында «Ахмет Ұрпақтары» пікірсайыс клубы жастар саясаты басқармасымен бірлесіп  Қазақстан Республикасының күнін мерекелеуге орайластырылған «Егемендік-еліміздің баға жетпес игілігі!» атты облыстық пікірсайыс турнирін өткізді.

Турнирге «Ахмет Ұрпақтары», «Парасат» (А. Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ), DESTAR (ЧелГУ), «Алаш» (КИНЭУ), Novus (Тобыл қ. 3 мектеп-гимназиясы), Dissonance (Қостанай қ. 1 мектеп-лицейі), de Facto (Рудный Қ. 4 лицейі), «Демосфен», TURAN (ФМЛ), «Батыр» (Федоров ауданы), «Спартак» (Жітіқара), Формат-17 (Қостанай Қ.17 мектебі), GMG Debate Meetings (Горький атындағы гимназия, Қостанай), бұл турнирді қызықты ғана емес, сонымен қатар бәсекеге қабілетті етуге мүмкіндік берді.

Турнирді қорытындылай келе, «Ахмет Ұрпақтары» МҮ жеңімпаздары Санжар Зулхарнай мен Александр Черкасскийді атап өту керек.

Іріктеу кезеңдерінің қорытындысы бойынша Үздік спикер болып Әлішер Қошкенбаев танылды. Ал турнирдің финалистері Xynta Legacy МҮ-нен Анджела Кутикова мен Тұлпар-Әли болды. Сондай-ақ, финалистер қатарында «Ахмет Ұрпақтары» дебатерлері Алина Байлина мен Кирилл Ященко, сондай-ақ «Novus» МҮ қатысушылары Әлішер Кішкенбаев пен Руслана Вознюк бар.

BAITURSYNULY UNIVERSITY пікірсайыс клубы ұзақ уақыт бойы қаланың және облыстың басқа оқу орындарына пікірсайыс қозғалысын ілгерілетуге көмектесетін саладағы ең мықты клубтардың бірі болып саналды.