string(26) "2024-07-17 21:22:53.000000"

ОҚЫРМАНДАР САЙЫСЫ

23.02.2024 ж. “JARYQ” еріктілер клубының ұйымдастыруымен халқымыздың белгілі ақын- жазушылары оның ішінде “Үш Бәйтерек” Ільяс Жансүгіров, Сәкен Сейфулин, Бейімбет Майлиннің 130 жылдық мерейтойына орай поэзия кешін өткізді! Іс шараның негізгі мақсаты Қазақ поэзиясынның керемет туындыларын студенттер арасында насихаттап, белгілі авторларды еске алу болды! Кеш барысы белгілі авторлардың шығармаларымен керемет ән -күймен толығып отырды! Нәтижесінде әділ қазы алқасының шешімі бойынша:

Біздің еріктілер клубы тек қарт кісілерге көмектесуді ғана емес, студенттердің рухани дамуына ықпал етті! Қортындылай келсек, Ақ ниетті жандардың АБЫРОЙМЕН атқарған тағы бір іс шарасы жүзеге асты десек қателеспейміз.