string(26) "2024-07-18 10:37:50.000000"

БІЗ КВН-ді БАСТАЙМЫЗ …

Күлкі өмірді ұзартатынын бәрі біледі, сондықтан біз КВН-ді бастаймыз. Дәл осындай ұранмен Ө. Сұлтанғазин атындағы педагогикалық институттың қабырғасында ҚӨУ КВН лигасының ашылуы өтті. Ректор кубогы үшін 8 команда таласты, атап айтқанда:

«Педанттар» - Педагогикалық институт

«МАНКи» - Қазақстан халқы Кіші Ассамблеясының студенттік клубы

«ТойХана» - Экономика және құқық факультеті

«3,14 Дагоги» - Педагогикалық институт

«Хан ЖШС» - әлеуметтік - гуманитарлық ғылымдар факультеті.

«Фантастикалық алтылық» - машина жасау, энергетика және ақпараттық технологиялар факультеті

«3х3» - ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті және

«Стипендия қашан» - ФМЭиИТ және Студенттік Парламент құрамасы

Төрешілер алқасы таныстырылды:

Вера Мадиева-Инстаграм-блогер, контентмейкер

Алмат Ысқақов-облыстық КВН лигасының чемпионы, «Әзілкешті Күлдір», «Камеди батл» телевизиялық жобаларының қатысушысы, іс-шаралардың жүргізушісі

Арман Есмағамбетов-іс-шараның жүргізушісі, КВН бойынша облыстық «Достар» лигасының чемпионы

Аружан Сәрсенбаева – «Аманат» партиясы жанындағы «Жастар Рухы» жастар қанатының төрағасы

Байболат Сегізбаев-асаба, «Достар» КВН облыстық лигасының және «Жайдарман» чемпионы.

Командалар екі сайыста бақ сынасты: сәлемдесу және 5 жаңалық.

Сөздің дәлдігі, көзқарастың өткірлігі, қошеметтің ұзақтығы, жанкүйерлердің белсенділігі – қазылар алқасы бағалайтын критерийлердің бірнешеуі ғана. Ойын қорытындысы бойынша «3,14 Дагоги» командасы бірауыздан жеңімпаз атанды. Образға сүңгудің тереңдігі-қазылар алқасына «Үздік актриса» мен «Үздік актер» таңдауға көмектескен критерий. Елена Кирасир («3,14 Дагоги» командасы) және Глеб Меглей («ТойХана» командасы) осы номинациялар бойынша үздік атанды.