string(26) "2024-07-17 19:27:29.000000"

КТК. Университет туралы. Қостанай Туралы. Тіпті ректор туралы да әзілдеді…

Baitursynuly University КТК студенттер лигасының жаңа чемпиондары – «3,14 Дагоги» командасын қарсы алыңыздар!

Айта кетейік, сайыс қызу өтті. Интрига соңына дейін сақталды.

Қорытындысы былай: ауыл шаруашылығы ғылымдары факультетінің «3х3» құрамасы жеңімпаз команда – Ө.Сұлтанғазин педагогикалық институтының «3,14 Дагоги»  құрамасынан аз ғана алшақтықпен 2-ші орынды иеленді.

3 орында – әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультеті мен экономика және құқық факультетінің «ТОО Хана» құрама командасы.

Қазақстан халқы Кіші Ассамблеясының МАНКи студенттік клубының құрамасы жүлделі орынға ие болған жоқ, бірақ көрермендердің көзайымы мен қазылар алқасының құрметіне ие болды.

Маусымның үздік актерлері танылған – София САРЯН мен Александра КОМПАНЕЦ кубоктармен марапатталды.

Әрине, тағы бір жаңалық: КТК студенттік қозғалысында жаңа төраға! Ол – экономика және құқық факультетінің бірінші курс студенті Глеб МЕГЛЕЙ («ТОО Хана» командасындағы өзімізге белгілі Глеб.