string(26) "2024-09-27 18:25:35.000000"

Евровидение? Жоқ, күштірек - KRUvision!

«9 финалист, 9 ел және бір ғана жеңімпаз» - Baitursynuly University вокалдық шоуының финалы осылай басталды.

Финал шулы және әсерлі болды. Ал студенттер оны ҚӨУ-тың 85 жылдығына арнады (биыл күзде университетіміздің мерейтойын атап өтеміз).

Толы зал, эмоциялар тасқыны және шынайы ҚӨУ жұлдыздары - әр түрлі музыкалық стильдерде керемет ән айтатын студенттер.

Қанша айтсақ та, біздің студенттердi тыңдау керек. Зал тыңдады, қосылып ән айтып, ләззат алды.

Қазылар алқасының құрамында - танымал вокалдық шоу "X-Фактор" жеңімпазы, ҚӨУ түлегі, әнші Улпан Жұмабек.

Финал қорытындысы бойынша ол атап өтті:

"Өте қызықты байқау. Вокалдық байқаулар өткізілгенде әрдайым қуанамын. Тоғыз қатысушының әрқайсысы жоғары деңгейде өзін көрсетті. Шақырғаныңыз үшін рақмет".

Жеңімпаздар Педагогикалық институттың 2-курс студенттері ("Музыка мұғалімдерін даярлау" білім беру бағдарламасы)

Барлығын сәтті KRUvision – ұйымдастырушыларды, қатысушыларды, жеңімпаздарды және әсіресе көрермендерді құттықтаймыз!