string(26) "2024-10-20 08:48:36.000000"

Таза сессия

А.Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-де көктемгі емтихан сессиясы басталды. Студенттердің көпшілігі осы оқу жылын қашықтықтан оқығаны белгілі, ал сессия оффлайн режимде өтіп жатыр. Соған қарамастан студенттердің білім деңгейінің көрсеткіштері жаман емес.

Дәстүр бойынша сессия барысында университет «Таза сессия» акциясын өткізеді: университет қызметкерлерінің штабы құрылды, науқанды ұйымдастыру және өткізу жоспары жасалды. Акция, сенім телефондары, штаб қызметкерлері туралы барлық ақпарат студенттерге де, университет қызметкерлеріне де қол жетімді.

Студенттер мен оқытушыларға ыңғайлы болу үшін «Жедел желі» ұйымдастырылды, онда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл, қоғамдық келісім мен сенім кеңсесі басшысының ұялы телефон нөмірі көрсетілген. Сонымен қатар студенттер хабарлама үшін Whats App мессенджерін қолдана алады. Сонымен қатар виртуалды қабылдау бөлмесі мен «Ректордың блогы» электронды «сенім жәшігі» ретінде қолданылады, студенттер мен оқытушылар мәселе туындаған жағдайда жүгіне алады.

Осы уақытқа дейін университеттің академиялық адалдық саясатын бұзу, сонымен қатар сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық фактілері анықталған жоқ.