string(26) "2024-10-02 11:19:37.000000"

КВЕСТ арқылы СТУДЕНТТЕРГЕ АЙНАЛУ

Baitursynuly University «Дене шынықтыру және спорт теориясы мен тәжірибесі» кафедрасында Халықаралық туризм күнін жарқын, спорттық және көңілді атап өтті.

Мерекелік іс-шара ерекше болды, себебі ол бірінші курс студенттерінің дәстүрлі студенттік бастамасымен тұспа-тұс келді.

Бірінші курс студенттері үшін қызықты квест ұйымдастырылды, ол оларға тек бір-бірімен танысуға ғана емес, сонымен қатар ұжымның бір бөлігі болып сезінуге көмектесті.

Тапсырмалар өте стандартты емес болды - "лимба", "бір аяғымен турист", "көшпенді плейлисті"...

Онда тек дене шынықтырумен ғана емес, сонымен қатар тапқырлықты да көрсету керек еді.

14 команда және 150-ден астам қатысушы қатар-қатар сынақтан өтті. Достық жеңді!

Әр қатысушыға оқуға және жаңа шыңдарды бағындыруға дайындықтың символы ретінде естелік карточка табыс етілді.

"Туризм" білім беру бағдарламасының 2 және 4 курс студенттеріне ұйымдастыру және креативті тәсіл үшін ерекше алғыс білдіреміз!