string(26) "2024-07-01 00:23:05.000000"

СҒЗЖ БАЙҚАУЫНДА ЖҮЛДЕЛІ ОРЫН

А.Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-нің 3 курс студенті. Ақмарал Ишмухамбетова студенттер арасында жыл сайынғы республикалық ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсында «Экономика» бағытында 3 орын алды. Экономика ғылымдарының кандидаты, экономика және қаржы кафедрасының қауымдастырылған профессоры Айжан Құрманғалиевамен бірге олар «dream hause 2015» ЖШС тиімді жұмыс істеуіндегі бизнес – жоспарлаудың маңыздылығын экономикалық бағалау» жобасын ұсынды. Жоба бойынша жұмыс барысында олардың жүргізген зерттеулері кәсіпорынға экономикалық тиімділікті арттыруға мүмкіндік берді, осылайша жұмыс практикалық қолданысқа ие болды.

Естеріңізге сала кетейік, жоғары оқу орындарының студенттері арасында ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсы жыл сайын өткізіліп тұрады. Бұл жолы финалдық кезең «Esil University» базасында өтті, оған 41 жұмыс түсті.

Осылайша, республикалық конкурстың нәтижелері біздің студенттер мен ғылыми жетекшілердің жоғары дайындық деңгейін растайды.