string(26) "2024-07-18 12:26:54.000000"

ТЕҢГЕНІҢ МЕРЕЙТОЙЫНА АРНАЛАДЫ

Ұлттық валюта-теңгенің мерейтойына арнап экономика және қаржы кафедрасында студенттік ғылыми – практикалық конференция өтті. Оған экономика және қаржы кафедрасының, сондай-ақ аграрлық техника және көлік кафедрасының студенттері мен магистранттары қатысты.

Экономика ғылымдарының докторы, профессор Сансызбай Жиентаев құттықтау сөз сөйледі. Содан кейін конференцияға қатысушылар экономика мен қаржының өзекті мәселелері бойынша баяндама жасады. Іс жүзінде әрбір баяндамадан кейін белсенді талқылау жүргізілді, оның барысында баяндамашыларға сұрақтар қойылды. Ал кафедраның тәжірибелі оқытушыларынан құралған қазылар алқасы өз шешімін қабылдады.

1-орын «Аграрлық техника және технология» ББ 2 курс студенті Никита Гулакқа (ғылыми жетекшісі Вера Шмидт) бірауыздан берілді.

«Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» ББ 1 курс студенті Ирина Курбанова (ғылыми жетекшісі М.Э. Ғ. Гүлзат Байзақова) және «Экономика» ББ 3 курс студенті Сұлтан Уайсов (ғылыми жетекшісі М. Э. Ғ. Гүлнар Жазықбаева) 2-орынды бөлісті.

«Экономика» ББ 3 курс студенттері Арман Молдабаев (ғылыми жетекшісі М.Э. Ғ. Кенжегүл Кужукеева), Алина Әбілдинова (ғылыми жетекшісі М. Э. Ғ. Гүлнара Нұрахметова) және Индира Бердіқұл (ғылыми жетекшісі М. Э. Ғ. Бақытқұл Ахметжанова) 3-орында болды.

Барлық қатысушылар грамоталармен, алғыс хаттармен және сыйлықтармен марапатталды.

Ұйымдастырушылар барлық қатысушылар мен олардың басшыларына қолдау көрсеткені үшін алғыс білдіреді.