string(26) "2024-07-17 22:30:59.000000"

Республикалық зерттеу байқауының жеңімпазы

Жыл сайын Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі студенттер арасында республикалық ғылыми зерттеулер байқауын өткізеді. Биылғы оқу жылында орыс тілі мен әдебиеті пәнінен байқау Л.Н. атындағы Еуразия ұлттық университетінің базасында өтті. Гумилев. Комиссияға 27 студенттің жұмыстары ұсынылды.

Республикалық байқаудың қорытындысы бойынша 6 ғылыми жұмыс дипломмен марапатталды. Жеңімпаздар қатарында Тіл және әдебиет теориясы кафедрасының орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлаудың 2 курс студенті Каджая Александра да бар. Александра 3-орынмен марапатталды. Ғылыми жетекшісі филология ғылымдарының кандидаты, м.а. Тілдер және әдебиет теориясы кафедрасының доценті Сегізбаева Кенжегүл Күнісбайқызы.

Біз Каджая Александраны және ғылыми жетекшіні құттықтаймыз және одан әрі табыс тілейміз!