string(26) "2024-07-01 04:19:25.000000"

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының Республикалық конкурсының ІІ кезеңінің қорытындысы

А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті ҚР БҒМ Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментінің 25.01.2020 жылғы № 16-5/217 хатына сәйкес жарияланған ҚР жоғары оқу орындарында жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы республикалық конкурсын өткізу бойынша базалық ЖОО ретінде келесі мамандықтар бойынша конкурстың ІІ кезеңінің қорытындылары туралы хабарлайды:

5В050400 – Журналистика

1 орын – Айкерім Борашева (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)

2 орын – Айсана Серікова (Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті)

2 орын – Ақерке Жанмұрат (А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті)

3 орын – Назерке Нұрлан, Нұрдана Каниева  (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)

3 орын –  Шолпан Жолаушыбаева (Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті)

3 орын – Валерия Маркевич (А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті)

5В060200 – «Информатика»

1 орын - Айдар Батырбеков (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)

2 орын –  Гамри Халед (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)

2 орын – Асан Нұрсұлтан, Бауыржан Алибек (А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті)

3 орын – Айдар Джантыков (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)

3 орын – Зейнель Момынкулов, Мұратбек Бағлан (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті)