string(26) "2024-07-17 21:19:40.000000"

Жобаның басталуы: Римдегі кездесу

2019 жылдың 25-26 ақпан аралығында Гуглиелмо Маркони университеті (Рим қ., Италия) базасында KUTEL Еуропалық Одағының Эразмус+ халықаралық жобасы бойынша алғашқы кездесу өтті. Аталған кездесуге Қазақстан Республикасынан да, алыс шетелден де (Финляндия, Болгария, Греция, Италия) 13 әріптес-университет өкілдері қатысты.

Кездесу барысында жоба бойынша одан әрі жұмыс жоспары, жұмыс бөлімдерін (WPs) орындауға жауапты серіктестерді тағайындау мәселелері талқыланды.

Жоба бойынша әрбір серіктес өзінің оқу/ академиялық /аккредиттеу мекемесінің сипаттамасын, сондай-ақ ақпараттық технологиялар негізінде білім беру сапасын қамтамасыз ету жүйесінің ерекшеліктерін ұсынды.

Р8 серіктес ЖОО-ның мүшелері – Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті. У. Сұлтанғазина-Е.Ә. Әбіл, Р. Қ. Бекмағамбетов және В. В. Данилова ЖОО және білім беру сапасын бағалау жүйесі туралы қысқаша ақпарат ұсынды.

Жалпы, кездесу жоғары халықаралық деңгейде өтті, барлық қатысушылар орындалу мерзімі көрсетілген тапсырмалар пакетін алды.