string(26) "2024-07-12 23:22:21.000000"

Литва тәжірибесі

Литвада Baitursynuly University педагогтерінің ғылыми тағылымдамалар қорытындысы бойынша дөңгелек үстел өтеді.

Мұндай шешім ҚӨУ ректоры Сеитбек Қуанышбаевпен кездесуде кезінде айтылды. ⠀

«Болашақ»  бағдарламасы бойынша халықаралық тағылымдама Литва университетінде (lSMU) өтті.⠀

ҚӨУ атынан а/ш ғылымдары факультетінің үш педагогы қатысты:

Оқытушылар Литва университетінің тәжірибесі ерекше екенін атап өтті. Ондағы зертханаларда халықаралық деңгейдегі ғылыми зерттеулер жүргізіледі. ЖОО базасында жануарларға арналған жедел жәрдем жұмыс істейді, кремация жүйесі ұйымдастырылған.

Ал, Литва Ұлы Витаутус университетінде ветеринария ғылымдарының кандидаты, ҚӨУ профессоры Раушан Рыщанова тағылымдамадан өтті.

ҚӨУ-да тағылымдама қорытындысы бойынша дөңгелек үстел ұйымдастырылатын болады, өйткені оқытушылар Baitursynuly University алаңында іске асыруға болатын жоспарлар мен идеяларға толы оралды.