string(26) "2024-07-18 10:38:18.000000"

БУХГАЛТЕРЛЕР КҮНІНЕ АРНАЛҒАН КОНФЕРЕНЦИЯ

Бүгін А. Байтұрсынұлы атындағы экономика және құқық факультетінде. халықаралық бухгалтерлер күніне орай халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізді.

Пленарлық отырыс «Қазіргі экономикалық үрдістер жағдайында аудиторлық қызметті дамытудың басым бағыттары» тақырыбына арналып, офлайн режимінде өтті. Конференция бес секцияда өтті:

Инновациялық экономикадағы есеп және аудит;

Менеджмент және маркетинг: қазіргі жағдай;

Қазіргі экономика жағдайындағы экономикалық процестер мен қаржылық қатынастардың трансформациясы;

Цифрландыру, энергетикалық қауіпсіздік, көлік-логистика саласы-қазіргі Қазақстанның негізгі даму векторлары;

Қазіргі заманғы құқықтануды дамытудың әдістемесі мен практикасы.

Секциялық баяндамалар онлайн режимінде ұсынылды. Әр түрлі бағыттар бойынша бес бөлімде 100-ден астам баяндама тыңдалды.

Конференцияға Рудный индустриалды институты, КИНЭУ, Тұран университетінің, З. Алдамжар атындағы әлеуметтік-техникалық университетінің, Қонаев университеті, Алтай мемлекеттік университеті және ЧелМУ ғалымдары қатысты.