string(26) "2024-07-18 04:31:29.000000"

Enactus Kazakhstan жобаларының жоғары лигасындағы Enactus Baitursynuly командасы

Enactus Baitursynuly командасы World CUP лигасының Enactus Kazakhstan  ең үздік 16 жобасына енді! 🏆

Олар біліктілік іріктеуінен сәтті өтіп, енді Қостанай өңірі мен университетін Enactus Kazakhstan National EXPO 2024 Ұлттық жарыстарында көрсетуге мүмкіндік алды, онда олар GrainProduct жобасын таныстырды.

Бұл жобаның мәні: қайта өңделген астық қалдықтарын синтетикалықтан айырмашылығы, оңай ыдырайтын және топырақты қалдықтардан қорғайтын биологиялық пластик жасау үшін пайдалану. Осылайша, студенттер қоршаған ортаны қорғауға үлес қосады және БҰҰ-ның тұрақты дамуының 10 мақсатының бірін шешеді, бұл планетаны жақсырақ және таза етеді.

Дәл осы инновациялық стартаптың арқасында BU командасы World Cup League Enactus Kazakhstan 2024-те өте алды.

Команда 2022 жылдың сәуірінен құрылған сәттен бастап айтарлықтай жетістіктерге жетті, олар Enactus Kazakhstan жазғы және қысқы лагерьлеріне барып, өздерін табысты команда ретінде көрсетті. Ал 2023 жылы Enactus Baitursynuly командасы early Stage-де Enactus Kazakhstan National EXPO 2023 Ұлттық жарыстарына қатысып, KMF Demeu-дан 500 000 теңге көлемінде грант ұтып алды.

Enactus Baitursynuly студенттік стартап-жобаларды табысты ілгерілету үшін барлық жағдай жасап отырған өңірлік Smart-орталығының басшысы Гүлмира Дамбауловаға және команданың эдвайзері болып табылатын және студенттермен бірге бизнес идеяларды іске асыру үшін жұмыс істеп жүрген стартап маманы Нұрсұлтан Бекбаевқа үлкен алғыс білдіреміз.

«Біз әрі қарай жүруге, жаңа шыңдарды бағындыруға және жеңіске жетуге дайынбыз», - деді команда капитаны Нұрай Нұрман.

Оларға бизнес-идеяларды іске асыруда табыс тілейміз!