string(26) "2024-07-01 02:14:04.000000"

БОЛАШАҚҚА НАЗАР

Жыл сайын Қазақстандағы ең жоғары жалақы алатын мамандардың көшбасшылары қатарында – экономистер мен заңгерлер. Келісесіз бе, Baitursynuly University-нің  Экономика және құқық факультетіне түсуге маңызды дәлел екенін?

Науырзым ауданының оқушыларымен кездесуде біздің жоғары оқу орнының білім беру бағдарламалары туралы осы факультеттің деканы Айдар Қасымұлы БАЙКИН айтып берді.

Айта кетейік, ауданға ҚӨУ-нен бүкіл делегация – кафедра меңгерушілері, оқытушылар мен ең белсенді студенттер барды.

Мектеп түлектері мен олардың ата-аналарына «BAITURSYNULY UNIVERSITY-ін  таңдауымның 10 себебі» презентациясы көрсетілді, сонымен қатар, біздің ЖОО-да талапкерді не күтіп тұрғаны айтылып, қызықтырған барлық сұрақтарға жауап берді.

Сіз ол туралы білесіз бе? Олай болса, қабылдау бөліміне хабарласыңыз. Сіздерді біздің студенттер қатарынан көруге қуаныштымыз!

@kru_kst_priyem

📲WhatsApp +7 775 143 4142

Дұрыс таңдау жаса – ҚӨУ-не түс!