string(26) "2024-07-17 22:35:22.000000"

КӘСІПТІК БАҒДАР БЕРУ ЖҰМЫСЫ СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫНДА

Оқу жылы енді ғана басталғанына қарамастан, ЖОО кәсіптік бағдар беру жұмысының жоспарын белгілеп үлгерді.

Мәселен, 21 және 22 қыркүйекте әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің деканы Әлібек Табулденов Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша қаласында болып, № 1, 2, 3, 4, 5 мектеп түлектерімен кездесті.

Кездесуде оқушыларға университет туралы бейнероликтер мен презентациялар көрсетілді, онда ЖОО тарихы, әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің білім беру бағдарламаларының артықшылықтары, тәжірибеге бағдарланған оқытудың ерекшеліктері, студенттердің академиялық ұтқырлығы, өндірісте, зертханалық жабдықта кафедралардың практика базалары мен филиалдарының болуы, әскери кафедраның болуы, қызықты студенттік өмір туралы барлық ақпарат ұсынылды.

Кейбір балалар тіпті біздің оқу орнына түсу туралы ойлап кетті.

Осы іс-шараларды ұйымдастыруға жәрдемдескені үшін Тайынша ауданының білім бөлімінің басшылығына, қаланың жалпы білім беретін мектептерінің директорларына алғысымызды білдіреміз.