string(26) "2024-08-17 22:38:55.000000"

КОЛЛЕДЖДЕГІ КӘСІПТІК БАҒДАР БЕРУ ЖҰМЫСЫ

А. Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-нің әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар және экономика және құқық факультеттері қызметкерлерінің кәсіптік бағдар беру десанты Қостанай гуманитарлық колледжінде оқуға түсу мәселелері бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің деканы Әлібек Табулденов студенттер алдында университеттің білім беру қызметі, әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінде оқудың артықшылықтары, дуальды оқыту, қос дипломды білім беру ерекшеліктері, сондай-ақ студенттердің академиялық ұтқырлығы туралы ақпаратпен сөз сөйледі.

Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі С. С. Исмаилов «кітапханашы» мамандығының студенттеріне «архивтану, құжаттану және мұражай ісі» білім беру бағдарламасы, кәсіптік практикадан өту мүмкіндіктері және жұмысқа орналасу перспективалары туралы ақпарат ұсынды.

Мемлекет және құқық теориясы кафедрасының аға оқытушысы Гүлмира Ахметқали «Заңгер» мамандығының студенттерін университеттің заңгерлік білім беру бағдарламаларына түсу және оқыту ерекшеліктері, әскери кафедраның болуы, қызықты ғылыми және қоғамдық қызметке қатысу мүмкіндігі туралы хабардар етті.

Шетел филологиясы кафедрасының аға оқытушысы Константин Куренко «Шетел филологиясы» және «аударма ісі» бағдарламаларын таныстыра отырып, тұсаукесер жасады, содан кейін «аударма ісі» мамандығының студенттерімен интерактивті ойын өткізді.

«Қазақ филологиясы» БББ 1 курс магистранты Ажар Есенжолова «Қазақ филологиясы» және «Орыс филологиясы» БББ оқуға түсу мүмкіндігі туралы «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» мамандығының студенттерімен презентациялармен әңгімелесті.

Қостанай гуманитарлық колледжінің директоры Ермек Жылгелденұлы Айтмағамбетовке және директордың оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары Салтанат Бақтыбекқызы Байтеноваға осы іс-шараларды өткізуге көмектескені үшін алғыс білдіреміз.