string(26) "2024-07-18 09:02:07.000000"

"Қазақстан университеттері жаңа технологияларды пайдалана отырып, оқыту сапасын қамтамасыз ету процестерін жетілдіру үшін" жобасына қатысушылардың екінші халықаралық кездесуі

2019 жылғы 26-27 қыркүйекте Грекияның Патрас Грек Ашық университетінде "жаңа технологияларды пайдалана отырып, оқытуда сапаны қамтамасыз ету процестерін жетілдіру үшін Қазақстан университеттері" (KUTEL), Erasmus+ Programme for Capacity Building in Higher Education, project reference number - 598377-EPP -1-2018-1-IT-EPPKA2-CBHE-SP, Grant Agreement number– 2018 – 3771 /001 -001 жобасына қатысушылардың екінші халықаралық кездесуі өтті

Конференцияға қатысушылар:

Қазақстандық университеттерді технологиялық тұрғыда қолдайтын оқытуда сапа процесін қамтамасыз ету (Kazak Universities to foster quality assurance processes in Technology Enhanced Learning) Ualikhanov Kokshetau State University.

Кездесудің басты мақсаты ынтымақтастық перспективаларын талқылау, серіктестер арасында KUTEL курстарын әзірлеу үшін тақырыптар мен міндеттерді бөлу болды. Электрондық оқыту курстарын дамытудың негізгі құралы AdobePresenter 11.1 бағдарламалық жасақтамасы болады.

Естеріңізге сала кетейік, KUTEL жаңа жобасы Қазақстанда жоғары білім берудің рөлін күшейтуге, экономикалық өсуді ынталандырудың стратегиялық құралына, жұмыспен қамту деңгейін, демек, азаматтардың өмір сүру сапасы мен әлеуметтік әл-ауқатын арттыруға бағытталған. KUTEL технологияларды (ИЫҰ) пайдалана отырып оқыту үшін сапаны қамтамасыз етудің ұлттық жүйесін (СҚ), ЕО мен Қазақстанда жаңа және күрделі енгізу, ұлттық / халықаралық деңгейде ИҰ үшін курстар мен оқу бағдарламаларына аккредиттеу стандарттарын, нұсқаулықтар мен рәсімдерді енгізу арқылы жоғары білімді реформалауға және жаңғыртуға жәрдемдеседі.

Жобаны іске асырудың басталу күні және аяқталу күні: қараша 15, 2018-Қараша 14, 2021.