string(26) "2024-10-28 11:25:45.000000"

Болашаққа арналған кездесулер

Baitursynuly University қылмыстық және азаматтық құқық және процесс кафедрасында студенттердің жұмыс берушілермен кездесу циклі жалғасуда.

«Құқықтану» және «Сот және құқық қорғау қызметі» білім беру бағдарламаларының 3 және 4 курс студенттері үшін кафедрада КӨУ-мен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасалған ұйымдардың өкілдерімен кездесулер өткізіледі.

Осы аптада полиция подполковнигі Азамат Багатович Жусубаев Қостанай облысы полиция департаментінің кадр және тәрбие жұмысы басқармасының өкілі балалармен кездесті.

Ол студенттерге ҚР ішкі істер органдарындағы қызметі туралы, сондай-ақ қызметке тұру тәртібін айтып, полицияда жұмыс істеудің қандай артықшылықтары мен жеңілдіктері бар екенін түсіндірді (ерте зейнетке шығу, отбасының әрбір мүшесіне тұрғын үйді жалға алу шығындарын өтеу және т.б.)

Студенттер өздерін қызықтырған барлық сұрақтарына толық жауап алды.