string(26) "2024-10-20 03:21:07.000000"

«Кальмар ойыны» стилінде

Baitursynuly University Ханғыл корей жазу күнін атап өтті.

Іс-шараға тіл клубының студенттері мен жанынан өте алмаған барлық адамдар қатысты. Спикер ретінде Оңтүстік Кореяның магистрі Kim Yongbeom (ҚӨУ-де корей тілінің курстарын керемет өткізеді) болды.

Мереке жылы, достық атмосферада өтті. Ұйымдастырушылар студенттер үшін қызықты бейнероликтер дайындап, шығармашылық және белсенді ойындар өткізді - бірлікті нығайту және позитивті көңіл-күй қалыптастыру үшін. Соңында студенттерді ең дәмді бөлім - тәтті сыйлықтар күтіп тұрды.

Естеріңізге сала кетейік, Baitursynuly University Оңтүстік Кореяның Dong Eui University-мен тығыз ынтымақтастықта. Университеттер арасында қос диплом бағдарламасын жүзеге асыру туралы келісім жасалды.

Біздің студенттер қазіргі уақытта «Машиностроение» бағыты бойынша Оңтүстік Кореяда екінші топта оқып жатыр.

Бұл тек бастамасы! Бізде студенттерімізге жаңа мүмкіндіктер мен перспективалар беретін ауқымды бірлескен жобалар жоспарлануда.