string(26) "2024-07-18 15:23:07.000000"

ҚӨУ-де ШЕТЕЛДІК ҚОНАҚ

20 қарашадан бастап РhD докторы, ветеринариялық медицина факультетінің ірі жануарлар клиникасының доценті, DVM, Литва денсаулық ғылымдары университетінен (Каунас қ.) - Зоя Микниене А. Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-де.

Зоя Микниене-Литваның зоологиялық бағы мен жабайы табиғатының ветеринарлық дәрігерлерінің мүшесі және Литваның ветеринарлық дәрігерлер қауымдастығының мүшесі.

Зоя Микниене университетте болған уақытында ветеринария кафедрасына тағайындалады.

Университет басшылығымен танысқаннан кейін Зоя Микниене бірден жұмысқа кірісті. Бүгін Ол Ветеринариялық медицина және Ветеринариялық санитария кафедраларының оқытушыларымен кездесті. Студенттер үшін ол «Жылқы аурулары» және «Гематология» тағы да басқа тақырыптар бойынша дәрістер курсын оқиды. Сонымен қатар, оқытушыларға арналған семинарларға қатысады, «Ветеринария» ББ магистранттары мен докторанттарына кеңес береді. «Қазақстан Республикасының ғылымын дамытуға жастардың қосқан үлесі» Ветеринариялық медицина кафедрасының студенттік ғылыми-практикалық конференциясына қатысады, «Қазақ тұлпары» ат спорты зауытына барады.

Студенттерге арналған күнделікті дәрістерден басқа, ол кафедра оқытушыларына индекстелетін журналдарға ғылыми мақалалар жазу және дипломдық жұмыс тақырыптары бойынша көмек береді.