string(26) "2024-10-20 17:30:04.000000"

ҚӨУ мен білім басқармасы арасындағы ынтымақтастық

А. Байтұрсынов атындағы ҚӨУ-нің арнайы білім беру кафедрасының меңгерушісі Людмила Лиходедова, арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы Гүлжан Алипбаева, «6В01901 Арнайы педагогика» білім беру бағдарламасының 3 және 4 курс студенттері Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы аудандық білім беру бөлімдерінің, жалпы білім беретін (инклюзивті) және арнаулы ұйымдардың, Қостанай психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңесі және Қостанай қаласының және Қостанай облысының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерінің басшылары өткізген кеңейтілген аппараттық кеңесіне қатысты.

Кеңесте Людмила Лиходедова Арнайы білім беру кафедрасының Қостанай облысының ұйымдарымен «арнайы педагогтарды (дефектологтар, логопедтер)» даярлау, «Педагог – ассистент» мамандығы бойынша тәжірибедегі мамандар үшін біліктілікті арттыру курстарын (қайта даярлау бағдарламаларын) өткізу бойынша ынтымақтастық перспективалары туралы баяндады.

Кеңесті Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы атынан «Балабақшаларды әлеуметтік қорғау бөлімінің» басшысы Сания Алхамбаева, сондай-ақ «Арнайы және инклюзивті білім беруді дамыту бөлімінің» аға әдіскері Арайлым Абдигалиева ұйымдастырды, олар Қостанай облысында жаңадан ашылатын арнайы және инклюзивті бағыттағы ұйымдар туралы ақпарат берді.

Қостанай облысының аудандық білім бөлімдерінің, арнайы және жалпы білім беру мекемелерінің басшылары түлектерді жұмысқа орналастырудың өзекті мәселелерін талқылап, бар бос орындарды ұсынды.