string(26) "2024-10-20 17:29:30.000000"

Тағылымдама сәтті өтті!

А.Байтұрсынов атындағы ҚӨУ-нің 7М01101-Педагогика және психология білім беру бағдарламасының 2 курс магистранттары 14 ақпан мен 26 ақпан аралығында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде филология ғылымдарының докторы, Педагогикалық білім берудің Халықаралық педагогикалық Ғылым академиясының педагогика ғылымдарының докторы, профессор, академик Айгерим Кошербаеваның жетекшілігімен ғылыми тағылымдамадан өтті.

Магистранттарға Абай атындағы ҚазҰПУ-нің ғылыми кітапханасының электронды ресурстарымен жұмыс істеуге, онлайн семинарларға қатысуға мүмкіндік берілді, атап айтқанда, Ресей білім академиясының академигі, педагогика ғылымдарының докторы, профессор, РФ-ның жоғары кәсіби білім берудің құрметті қызметкері Вадим Гриншкунның онлайн-дәрісін тыңдады.

Сонымен қатар, тағылымдама аясында магистранттар университеттің жетекші оқытушыларының дәрістеріне, шеберлік сыныптарына, практикумдарына қатысты, сонымен қатар университет ғалымдарынан диссертация тақырыптары бойынша ғылыми кеңестер алды. Сондай-ақ олар психологиялық-педагогикалық бағыттағы мамандандырылған ғылыми орталықтар мен зертханаларға барды.

Ғылыми тағылымдамадан өту нәтижесінде жинақталған материалдар магистрлік диссертация жазу үшін пайдаланылады.

А.Байтұрсынов атындағы ҚӨУ-нің Педагогика және психология кафедрасының отырысында магистранттардың ғылыми тағылымдамадан өтуінің қорытындысы шығарылып, білім берудің келешегі талқыланды.