string(26) "2024-07-18 09:26:47.000000"

ШЕТЕЛДІК ҚОНАҚТЫҢ САПАРЫ

Бір ай бойы «Дене шынықтыру және спорт теориясы мен практикасы» кафедрасында Бургас еркін университетінің (Болгария) профессоры Лина Анастасова болды.

Профессор туризм саласындағы стратегиялық маркетинг мәселелерін қозғай отырып, «Туризм» бағдарламасының 3-4 курс студенттерімен оқу сабақтарын өткізді.

«Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының студенттері де спорттағы стратегиялық менеджмент сабақтарына қатысуға мүмкіндік алды.

Семинарлар барысында профессор теориялық материал ұсынып қана қоймай, практикалық сабақтар ұйымдастырды, оның барысында студенттер стратегиялық жоспарлау және жобалау мәселелерін шешті. Нәтижесінде олар болашақ кәсіби қызметінде қолдана алатын көптеген практикалық дағдыларға ие болды.

Лина Анастасованың сапары аясында ғылыми жобалар бойынша консультациялар өткізілді. «Туризм» және «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламаларының жоғары курс студенттері өздерінің зерттеу тақырыптары бойынша кеңес алу мүмкіндігін пайдаланды. Бұл процесте студенттер ғылыми жұмыстың теориялық және практикалық аспектілері бойынша құнды ұсыныстар алды.

«Дене шынықтыру және спорт теориясы мен практикасы» кафедрасының оқытушылары үшін профессор тек эмпирикалық зерттеулер мәселелері бойынша әзірлеген біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастырды. Курстарға теориялық және практикалық компоненттер кірді. Оқытушыларға тәжірибеден қызықты мысалдар мен эмпирикалық зерттеулер жүргізу схемалары ұсынылды. Бұл іс-шаралар кафедра оқытушыларының арасында үлкен қызығушылық тудырды.