string(26) "2024-07-18 02:27:01.000000"

Студенттерге арналған семинар-тренинг

Әдістемелік инновациялар айлығы аясында Экономика және қаржы кафедрасында аға оқытушы Вера Шмидттің ұйымдастыруымен  «экономикалық ойлау тәсілінің адамдар өміріне әсері» атты семинар-тренинг өтті. Оған «қаржы», «Экономика», «Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі», «Көлік, көлік техника және технологиялар» ББ білім алушылары мен кафедраның профессор-оқытушылар құрамы қатысты.

Семинарға FССА Дүниежүзілік кәсіби бухгалтерлер қауымдастығының құрметті мүшесі, Ұлыбритания Aston University университетінің стратегиялық қаржы және бухгалтерлік есеп мамандығы бойынша докторанты Babenko Sergey қатысты, ол онлайн режимінде батыстық экономикалық ойлау мен шығыстың кейбір айырмашылықтарын атап көрсетті.

Семинар барысында қарым-қатынастың тренингтік форматы ықпал еткен экономикалық ойлаудың көп қырлы заманауи бейнесін қалыптастыру қажеттілігі негізделді.