string(26) "2024-06-30 22:26:52.000000"

Ө. Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінде KUTEL жобасының қызметі бойынша семинар.

2019 жылдың 21 қарашасында дене шынықтыру, спорт және туризм факультетінің студенттері мен жаратылыстану ғылымдары факультетінің студенттері үшін "kutel"жобасы бойынша"Қазақстан университеттері озық технологияларды пайдалана отырып, оқыту сапасын қамтамасыз ету процестерін жетілдіру үшін" таныстыру семинары өткізілді, оның барысында студенттер университеттің халықаралық жобалардағы қызметімен танысты.Осылайша студенттерге бірінші халықаралық жобаның нәтижелері ұсынылды және екінші халықаралық жоба бойынша қызметтің негізгі кезеңдері көрсетілді.

2018 жылдың қараша айында "KUTEL" жаңа жобасы басталды, Бұл Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті қатысатын екінші халықаралық жоба.

Бұл жоба Еуропалық комиссияның қолдауымен қаржыландырылады. "KUTEL" жобасы 3 жылға есептелген. Бұл жобаның негізгі мақсаты заманауи білім беру технологияларын қолдану арқылы оқыту сапасын қамтамасыз ету процестерін жетілдіру болып табылады. Осыған байланысты ЖОО-дағы білім беру процесі сапасының жай-күйін талдау және оқытудың қазіргі заманғы білім беру технологияларын пайдалануды талдау бойынша дайындық жұмыстары жүргізілді. Осы мақсатта университеттегі сапа менеджменті жүйесі талданып, осы процестің негізгі компоненттері анықталды.

Студенттерге арналған бұл семинар өз жобаларын дайындау, әзірлеу және қорғау үшін бастапқы алаң болды.Студенттер жоба жұмысының нәтижелерін тек факультет пен университет деңгейінде ғана емес, сонымен қатар халықаралық деңгейде де көре алды.