string(26) "2024-07-18 09:00:09.000000"

«Қазақстан университеттері озық технологияларды пайдалана отырып, оқытуда сапаны қамтамасыз ету процестерін жетілдіргені үшін» (KUTEL) жобасы шеңберінде жұмыс материалдарын дайындау бойынша жұмыс

2019 жылғы 26-27 қыркүйекте Грекияның Патрас қаласындағы Грек Ашық университетінде өткен жиналыстың нәтижесі әр модуль бойынша сұрақтар мен презентациялар дайындалған оқу модульдерін әзірлеу болып табылады.

Ө. Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінің командасы келесі тақырыптар бойынша материалдар дайындады:

Жұмысты жұмыс тобының отырысынан басталды, оның барысында оқу материалдарын әзірлеу бойынша негізгі қадамдар белгіленді. Оқу материалын дайындау жоспары жасалды. Бірінші модуль бойынша модуль үйлестірушісі Мария Монова-Желева Бургас еркін университетіне келісу жоспарын жіберді.

Дайындалған жоспарлардың және тақырып бойынша қойылған сұрақтардың қорытындысы бойынша модуль үйлестірушілерімен скайп кеңес өткізілді, онда біздің сұрақтарымызға барлық жауаптар алынды.

Үшінші модульмен жұмыс істеу бойынша біздің топта сұрақтар туындаған жоқ, сондықтан біз үйлестірушілерге жүгінбедік.

5 модуль бойынша жұмыс модуль үйлестірушілерімен Skype сессиясымен бірге жүрді. Университеті. Гульельмо Маркони (Рим, Италия). Осы модульдің мазмұнын дайындау бойынша сұрақтарымыз болғандықтан, үйлестірушілер бізге тақырып бойынша материалдарды дайындау жоспарын ұсынды, бұл бізге материалдарды дайындау міндетін айтарлықтай жеңілдетті.

Осылайша, бүгінгі күні біз материалдарды дайындау бойынша айтарлықтай жұмыс жүргіздік. Бүгінгі таңда бірінші және үшінші модуль бойынша материалдар дайын. Бесінші модуль бойынша жұмыс жалғасуда.