string(26) "2024-10-16 19:13:08.000000"

«ПАТРИОТИЗМ. Онымен өмір бойы жүру керек»

Бүгін Baitursynuly University әскери кафедрасында «Жәнібек Тархан» әскери-патриоттық клубына жаңадан келгендерді қабылдады.

Клуб қазақ батырының, қолбасшының есімімен аталады. Клубқа кіру - біздің студенттер үшін құрмет. Бүгін 80 бала салтанатты түрде ант берді. Взвод командирлеріне клубқа деген жауапкершілік пен адалдықтың символы - шеврондар табыс етілді.

Кездесуге құрметті қонақтар-Ауғанстандағы соғыс және Шекара қызметінің ардагерлері қатысты. ҚӨУ әлеуметтік-тәрбие жұмысы жөніндегі проректоры Нұрлыхан Темірбеков студенттерге өз клубының атын мақтанышпен алып жүруді және нағыз патриот болуды тіледі. Ардагер Анатолий Харченко атап өткендей, «патриотизм - өмір бойы онымен жүру керек».

ҚӨУ әскери кафедрасының бастығы, полковник Олег Оборин клубта жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу бойынша күшейтілген жұмыс жүргізілетінін түсіндірді.

Айта кетейік, біздің әскери кафедра 2016 жылы құрылған болатын. Бүгінде біздің 100-ден астам түлегіміз Қорғаныс министрлігінде, ҰҚК-де және басқа да күш құрылымдарында әскери қызмет етуде. Бұл айтарлықтай жетістік!