string(26) "2024-07-18 18:04:41.000000"

ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ-ЖАТТЫҚТЫРУШЫЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕГІ ЖАҢА ТӘСІЛДЕР

«Дене шынықтыру-жаттықтырушылық қызметтегі инновациялық тәсілдер» мәселесі бойынша ғылыми-әдістемелік семинар бүгін дене шынықтыру және спорт кафедрасында өтті, оған PhD докторы, Улудаг университетінің (Түркия) профессоры Эмин Атасой қатысты. Семинарға қатысушылар осы тақырып бойынша тәжірибе алмасып, мәселенің өзектілігі мен келешегін талқылады.

Семинар барысында оның қатысушылары bursa Uludag University дене шынықтыру және спорт факультетінің деканы және оның орынбасарымен онлайн байланысқа шыға алды. Әңгімелесу барысында факультет деканы профессор Ramiz өзінің жоғары оқу орны туралы, жоғары оқу орындары мен кафедралар арасындағы ынтымақтастықтың ықтимал нысандары туралы, атап айтқанда дене шынықтыру кафедрасы туралы айтты. Екі университеттің студенттеріне арналған магистрлік бағдарламалар, студенттерге арналған жазғы лагерьлер, академиялық ұтқырлық бағдарламасы және бірлескен жобалар жазу сияқты ынтымақтастық мүмкіндіктері қызығушылық тудырды.

Bursa Uludag University өкілдері дене шынықтыруды оқытудың инновациялық тәсілдері бойынша материалдарды таныстырып, ұйымдастырушылық және ғылыми-зерттеу қызметінің тәжірибесімен бөлісті. Шетелдік рейтингтік журналдарда мақалалар жариялау үшін журналдар тізімі бар құнды материалдар ұсынылды.

Семинар қорытындысы бойынша оқытушыларға сертификаттар табысталды.