string(26) "2024-10-20 04:20:25.000000"

Математиктерге арналған шеберлік сыныбы

Әдістемелік инновациялар панорамасы аясында математика кафедрасының аға оқытушылары Айгүл Фазылова мен Гүлшат Раисова мамандықтың магистранттары мен оқытушыларының қатысуымен «Математика мамандығы студенттеріне сабақ берудегі белсенді әдістер мен жаңа тәсілдер» тақырыбында шеберлік сыныбын өткізді.

Ұйымдастырушылардың алға қойған негізгі міндеті – оқытушылардың орта білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында педагогтарды даярлаудағы шеберліктерін арттыру. Шеберлік сыныбы шағын топтардың жұмысына қатысу және формативті бағалау тәсілдерін қолдану арқылы оқытудың белсенді әдістерін зерттеуге бағытталды. Мастер-класс барысында әр түрлі белсенді оқыту әдістері, оқытудың заманауи инновациялық әдістері, сондай-ақ математика кафедрасының оқытушылары мұғалімдерді дайындауда қолданатын интерактивті бағалау әдістері қарастырылды.