string(26) "2024-07-01 02:19:50.000000"

СТУДЕНТТЕРГЕ АРНАЛҒАН ДӘРІСТЕРДІ БОЛГАРИЯДАН КЕЛГЕН ПРОФЕССОР ОҚИДЫ

А. Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-не Бургас еркін университетінің (Бургас қ., Болгария) ғалымы Лина Анастасова келді.

Л. Анастасова-әлеуметтану ғылымдарының кандидаты, туризм маркетингі бойынша профессор. 30 қазан мен 25 қараша аралығында ол «Дене шынықтыру және спорт», «Туризм» және «мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламалары үшін «дене шынықтыру және спорт теориясы мен практикасы» кафедрасында дәрістер өткізетін болады.

Сондай-ақ, ол «қазіргі жағдайдағы практикалық менеджмент пен маркетингтің өзекті мәселелері» атты дөңгелек үстел жұмысына қатысты. Ол болған уақытында «дене шынықтыру және спорт теориясы мен практикасы» кафедрасының профессорлық - оқытушылық құрамына арналған бірқатар шеберлік сыныптарын өткізеді. Ол студенттерге, соның ішінде «Маркетинг» мамандығына арналған күнделікті дәрістерден басқа, кафедра оқытушыларына индекстелетін журналдарға ғылыми мақалалар жазу және студенттердің дипломдық жұмыстарының тақырыптары бойынша кеңес береді.