string(26) "2024-07-18 14:08:15.000000"

"KUTEL" жобасы іске қосылуда!

"Педагогикалық бағыттағы білім беру бағдарламаларының түлектерін даярлау сапасын арттыру" - 50-ден астам адам қатысқан дөңгелек үстелдің тақырыбы осындай. Пікірталасқа мектеп директорлары, мектеп меңгерушілері, білім басқармасының әдіскерлері, колледж директорлары мен директорлардың орынбасарлары, сондай-ақ директораттың өкілдері, педагогикалық институттың, университеттің сапа менеджменті және аккредиттеу жүйесі департаменттерінің, университеттің халықаралық бөлімінің меңгерушілері және KUTEL электрондық курсы шеңберінде оқудан өткен оқытушылар қатысты.

Естеріңізге сала кетейік, "KUTEL" жобасы озық технологияларды пайдалана отырып, оқыту сапасын қамтамасыз ету процестерін жетілдіруге бағытталған. Бұл жоба Еуропалық комиссияның қолдауымен қаржыландырылады. Оған Қазақстанның жоғары оқу орындары қатысады: Алматы, Астана, Көкшетау, Жезқазған, Ақтау, Болгарияның, Грецияның жоғары оқу орындары серіктес болды,ал университет-жоба үйлестірушісі Гульельмо Маркони Рим, Италия.

Дөңгелек үстелге KUTEL халықаралық жобасының мүшелері - ұйымдастырушы және модератор болып табылатын біздің оқытушылар Наталья Кифик, "ЖОО-да, оқыту жүйесінде, оның ішінде TEI технологияларды пайдалана отырып сапаны қамтамасыз ету мәселелері бойынша ЖОО оқытушыларын оқыту нәтижелерін талдау" тақырыбы бойынша баяндама жасаған Виктория Бежина және Руслан Бекмағамбетов бастамашылық етті, ол "Қазақстан университеттері "KUTEL халықаралық жобасының жаңа технологияларды пайдалана отырып, оқыту сапасын қамтамасыз ету процестерін жетілдірудегі әсері" атты баяндамасын ұсынды.