string(26) "2024-07-17 23:47:51.000000"

Мамандар оқытуды шешеді!

Бірнеше айдың ішінде педагогикалық білім алу қажет пе? Әлбетте! Baitursynuly University жанындағы педагогикалық қайта даярлау курсын тәмамдаған түлектер мұны өз тәжірибелері арқылы дәлелдеді.

Бүгін мектепте сабақ беру мүмкіндігіне ие сертификатты 68 адам алды. Тағы 27-сі оқуын жалғастыруда. Бұл көптеген адамдар үшін – өз өмірін түбегейлі өзгерту мүмкіндігі.

"2021 жылдан бастап университетіміз базасында педагогикалық қайта даярлау курстарын сәтті меңгерген 175 адам сертификат алды. Осы курстың көмегімен өңірдегі педагогикалық кадрлардың тапшылығын толтырудамыз. Ақжол, «түлектер»!, - деді ҚӨУ ректоры Сейітбек ҚУАНЫШБАЕВ."

Және болашақ мұғалімдерді Қостанай облысы білім басқармасының басшысы Айман ИБРАЕВА да құттықтады.

Жанель МАХМЕТОВАНЫҢ қуанышын бөлісуге жұбайы мен екі баласы да келді. Бұрын инженер-нұсқаушы болып жұмыс істеген ол бала күтімінен кейін өзін физика мұғалімі ретінде сынап көрмекші.

Егер сіз де педагог болуды армандайсыз ба, Baitursynuly University-ге хабарласыңыз: Байтұрсынов көшесі 47, каб. 305. 8 705 311 31 53