string(26) "2024-06-30 22:27:56.000000"

«KUTEL» жобасы бойынша ақпараттық хаттар

"Қазақстан университеттері озық технологияларды пайдалана отырып, оқытуда сапаны қамтамасыз ету процестерін жетілдіргені үшін" "KUTEL" халықаралық жобасы қызметінің негізгі бағыттарының бірі жоба бойынша қызмет нәтижелерін тарату бойынша жұмыс болып табылады. Бұл бағытта әрбір жоғары оқу орны айтарлықтай жұмыс жүргізуде.

Ө. Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінде жоба идеяларын тарату бойынша жұмыс келесі бағыттар бойынша жүргізілуде:

Ұйымдастырушылық-оның барысында жалпы мәселелерді талқылау, тапсырмаларды орындауға дайындық, жұмыс тобының ішінде кеңестер беріледі;

Барлық осы бағыттар біздің жоо-да белсенді іске асырылуда. ҚМПУ командасы жобаның негізгі мәселелерін шешу үшін, қызметтің негізгі кезеңдері бойынша жоспарлы мәселелерді талқылау үшін тұрақты түрде жиналады. Жоба нәтижелері бойынша үш тілде үш Ақпараттық хат шығарылды. ҚМПУ командасы өз жұмысында одан әрі пайдалану үшін ақпараттық хаттың құрылымы мен мазмұнын зерттейді.