string(26) "2024-10-02 23:16:54.000000"

ЖАҚСЫ ветеринар жұмыссыз қалмайды

Шынайы сұранысқа ие ветеринария дәрігері болу үшін не істеу керек? Жас мамандарды жолдың басында қандай қиындықтар күтіп тұр?

Осы және басқа да мәселелер туралы Baitursynuly University-де «Догма» ветеринарлық клиникасының басшысы Максим ПАДЕРИН студенттермен кездесуінде талқыланды.

Іс-шараны ветеринариялық медицина кафедрасының жұмыспен қамту жөніндегі жауапты Евгения ЕРЕНКО ұйымдастырды.

«Ветеринариялық медицина» білім беру бағдарламасының студенттері белсенді түрде Максим Падеринге – танымал ветеринар дәрігері мен кәсіпкерге сұрақтар қойды. Сұхбат барысында ол жастарға Қостанай мен Астанадағы клиникалардағы бос жұмыс орындары туралы айтып, қалаған студенттерді тәжірибеге шақырды.

Қорытындылай келе, Максим Владимирович студенттерге дипломдарын сәтті қорғап, арман жұмысын табуларын тіледі!