string(26) "2024-10-16 17:20:35.000000"

Трнавалық университеттен келген қонақ

Бүгін Baitursynuly University шетелдік қонақты қарсы алуда – академиялық ұтқырлық аясында біздің университетке Словакиядан Andrea Letašiová келді!

Трнавалық университеттің профессор ассистенті, PhD докторын психология кафедрасында жылы қарсы алды.

ҚӨУ-тың ғылыми-зерттеу, инновациялар және цифрландыру жөніндегі проректоры Женис ЖАРЛЫҒАСОВ қонақты Baitursynuly University тарихымен және ерекшеліктерімен таныстырды.

Сіздің бүгінгі сапарыңыз біздің жоғары оқу орындарымыз арасындағы ынтымақтастықтың басталуына үміт береді, - деді ол. – Біз шетелдік ғалымдармен ынтымақтастықты, бірлескен зерттеулер мен ізденістерді қызығушылықпен қарсы аламыз. Сіздің біздің университеттің әріптестерімен сәйкестік табатыныңызға сенемін.

Andrea Letašiová студенттерге "Даму психологиясы" пәнінен дәрістер оқиды, ал оқытушылар үшін "Ата-ана мен бала қарым-қатынасының психологиялық ерекшеліктері" курстарын жүргізеді.

Baitursynuly University-ге қош келдіңіз!