string(26) "2024-10-19 18:27:38.000000"

Christine ағылшын тілін жақсартуға көмектеседі

Baitursynuly University АҚШ-тан Фулбрайт бағдарламасының стипендиаты Christine Hu келді. Осы оқу жылында ол біздің студенттерге ағылшын тілін жетілдіруге көмектеседі.

Christine Hu Нью-Йорктан шыққан, Princeton University бітірді, онда славян тілдері мен әдебиетін оқыды. Ол Қазақстанмен бұрыннан таныс - Астанадағы Назарбаев университетінде жарты жыл оқыды. Орыс тілін біраз біледі және қазақ тілін үйренгісі келеді.

Қостанайға келген кезде, Christine алғаш рет болып отырған жерде, қонақты Baitursynuly University ректоры Сейітбек Қуанышбаев жылы қарсы алды:

«Біздің университетімізге қош келдіңіз! Осы оқу жылынан бастап біз Minnesota Morris университетімен қос дипломдық білім беру бағдарламасын іске қостық. Сондықтан студенттерді ағылшын тіліне оқытуға көмегіңіз өте пайдалы болады!»

Сонымен қатар, Christine Hu ҚӨУ студенттерімен де кездесті, олар ағылшын тілін жетілдіруді және АҚШ мәдениеті туралы көбірек білгісі келеді.