string(26) "2024-07-18 09:35:34.000000"

BAITURSYNULY_UNIVERSITY-дегі ҚОС ДИПЛОМ БАҒДАРЛАМАСЫ-ІС ЖҮЗІНДЕ!

BAITURSYNULY_UNIVERSITY «Есеп және аудит» БББ студенттері Әлия Сыздық және Сабина Қабдыева қысқы сессияны Ұлы Витаутус Литва университетінде өткізеді, онда олар оқу жылының басынан бастап қос диплом бағдарламасы бойынша жұмыс істеуде.

Университеттердің ынтымақтастығы 2021 жылы басталды, осы кезеңде бакалавриат студенттеріне арналған «Есеп және аудит», «Экология» және «Биология» бағыттары бойынша қос дипломды білім беру бағдарламалары іске асырылды.

Қос диплом бағдарламасының шарты бойынша ВU студенттері бір оқу жылы ішінде Литвада оқитын болады. Осылайша, олар 3 курсты Литвада аяқтайды, содан кейін туған ЖОО -да білімін аяқтау үшін Қазақстанға оралады және бітіргеннен кейін бірден А. Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті және Литва Ұлы Витаутус университеті қос дипломын алады.

Ұлы Витаутус университетінде қостанайлық студенттер профессор Дануте Зинкявичене, профессор Веса Нисканен, профессор Эрика Бесуспариене сияқты бухгалтерлік есеп саласындағы үздік еуропалық мамандардан білім алуда.

Естеріңізге сала кетейік, Ұлы Витаутас университеті үздік-400 QS рейтингіне кіреді, ал оның дипломдары әлемнің 50 елінде, оның ішінде Еуропалық Одақ елдерінде, сондай-ақ АҚШ пен Канадада танылған.

Айта кету керек, қазіргі уақытта BAITURSYNULY_UNIVERSITY-де 8 қос диплом бағдарламасы бар.