string(26) "2024-07-17 23:25:16.000000"

Сіз спорттық көліктердің қалай құрастырылатынын білесіз бе?

Сіз спорттық көліктердің қалай құрастырылатынын білесіз бе? Біздің екінші курс студенттерінің өзі біледі.

Baitursynuly University студенттері Бейбарыс Батырғожин мен Темірлан САПАРБАЕВ қазір Оңтүстік Кореяның Dong –Eui университетінде.

Естеріңізге сала кетейік, Baitursynuly University осы университетпен меморандумға қол қойды. Мақсаты – Қазақстанның машина жасау саласы үшін білікті  кадрларды даярлау.

Сонымен, біздің студенттер пилотсыз автомобильдерді құрастыру тәжірибесін бағыттарын, электр құрылғылардың іске қосылу тәжірибесін, авто бөлшектерді құрастыру бағыттарын үйреніп жүр.

Қызық па? Қызық болғанда қандай! Оңтүстік кореялық студенттер қостанайлықтарды өздері жабдықтаған спорткар шеберханасына шақырды. Тіпті жарысқа да қатысты. Міне, бұл білімнің нақты серпілісі! Жалғасы бар...

Сенде біліп алып, әлемді көріп, шетелдік оқу орындарында біліктілігіңді арттырғың келе ме? Ендеше А.Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ-не  оқуға кел! Бізде академиялық мобилдік туралы айтылып қана қоймай, ол жұмыс істеп тұр!

➡Барлық мәліметтер осында @kru_kst_priyem